main header picture

LCC International University > News and Events > LCC tarptautinio universiteto krepšinio komandų išvažiuojamieji turai

LCC tarptautinio universiteto krepšinio komandų išvažiuojamieji turai

2022-10-31

2022 m. spalio 31 d. LCC tarptautinio universiteto krepšinio „LCC Moose Basketball“ klubas surengė vienos dienos trukmės renginį, kuriame dalyvavo mokiniai iš įvairių Klaipėdos regiono mokyklų. Renginio tikslas – dalintis fizinio aktyvumo patirtimi žaidžiant krepšinį ir derinant studijas, motyvuoti mokinius būti fiziškai aktyviais ir rūpintis savo sveikata.

Renginyje dalyvavo 12 mergaičių (amžiaus kategorija - 9-11 m.) iš įvairių Klaipėdos ir Palangos mokyklų (Klaipėdos „Versmės“ pagrindinė mokykla; Klaipėdos Simono Dacho progimnazija; Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija; Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija; Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija; Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija; Palangos „Baltijos“ pagrindinė mokykla).

Mergaitės turėjo galimybę išbandyti save LCC tarptautinio universiteto krepšinio aikštelėje kartu su „LCC Moose Basketball“ moterų komandos treneriais ir žaidėjomis. Taip pat buvo diskutuojama apie fizinio aktyvumo teikiamą vertę, skatinama atrasti krepšinį, kaip mėgstamą sporto šaką, kuri suteiktų teigiamų emocijų. Moterų krepšinio komandos žaidėjos pasidalino savo profesionalios krepšinio karjeros derinant kartu su studijomis sėkme LCC tarptautiniame universitete.

LCC tarptautinio universiteto krepšinio komandų išvažiuojamieji turai organizuojami įgyvendinant Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamą sporto projektą Nr. SRF-FAV-2021-1-0948 „Klaipėdos regiono moksleivių reguliaraus fizinio aktyvumo ir sportinio užimtumo plėtra skatinant didesnį merginų fizinį aktyvumą“.

Return to previous page