main header picture

LCC International University > News and Events > 2023 m. rugpjūčio 7-20 dienomis LCC tarptautiniame universitete vyko vasaros krepšinio stovykla

2023 m. rugpjūčio 7-20 dienomis LCC tarptautiniame universitete vyko vasaros krepšinio stovykla

2023-08-21

2023 m. rugpjūčio 7-20 dienomis LCC tarptautiniame universitete vyko vasaros krepšinio stovykla, skirta Klaipėdos regiono bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams iki 14 metų. Iš viso stovykloje dalyvavo 152 vaikai (25 mergaitės ir 127 berniukai).

Vasaros krepšinio stovykla organizuota įgyvendinant sporto projektą Nr. SRF-FAV-2021-1-0948 „Klaipėdos regiono moksleivių reguliaraus fizinio aktyvumo ir sportinio užimtumo plėtra skatinant didesnį merginų fizinį aktyvumą“, bendrai finansuojamą Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos. Projekto tikslas – ugdyti fiziškai aktyvią mokinių bendruomenę Klaipėdos regione stiprinant gerosios patirties sklaidą ir plėtojant LCC tarptautinio universiteto vykdomas sportinio užimtumo veiklas.

 

Vasaros krepšinio stovyklos metu jaunieji sportininkai ne tik susipažino su krepšiniu kaip sporto šaka, bet ir išbandė savo jėgas krepšinio aikštelėje. Stovyklautojai taip pat dalyvavo edukacinėse veiklose, kurios organizuotos siekiant supažindinti vaikus su sveika gyvensena, motyvacijos svarba sporte, mokslo svarba norint pasiekti sportinių rezultatų ir pan. Be to, stovyklos metu vaikai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su aukšto meistriškumo sportininkais Juliumi Kazakausku, Paulium Narvilu ir Nojum Mineikiu. Šie patyrę krepšininkai vedė diskusijas apie tai, kas yra svarbu siekiant tapti geru sportininku, kaip save paruošti fiziškai ir morališkai bei ko tikėtis pasirenkant sportininko kelią.

Taip pat projektas siekė skatinti ir tėvų domėjimąsi vaiko sportiniu užimtumu bei didinti pačių tėvų fizinį aktyvumą, tad į vasaros krepšinio stovyklos veiklą įtraukti ir vaikų tėveliai bei artimieji.

Return to previous page