main header picture main header picture

Vakariniai anglų kalbos kursai suaugusiems

Trukmė: 13 savaičių | Sausio 25 d.- balandžio 22 d.

Anglų kalba kiekvienam lygiui

Turite anglų kalbos pagrindus, bet norite pagerinti vartojimo įgūdžius? Norite įveikti baimę kalbėti ir pradėti kalbėti laisvai, kad galėtumėte studijuoti, dirbti ir keliauti?  

Paskaitos suaugusiems sukurtos siekiant lavinti anglų kalbos įgūdžius skatinančioje ir akademiškoje aplinkoje. Interaktyvių paskaitų metu lavinsite kalbėjimo įgūdžius. Visos paskaitos gerai suplanuotos, dėstytojai atkakliai siekia mokymosi tikslų. Kursai puikiai tinka siekiantiems lavinti bendravimo įgūdžius.

Ko reikia?
  • Neturite mokėti anglų kalbos, priimami visų lygių studentai. Parašę testą būsite suskirstyti į tinkamo lygio grupes. 
  • Paskaitų metu naudosite vadovėlius, bet dėstytojai duos papildomos medžiagos darbui namuose.
1.5 valandos

Užsiėmimų trukmė

2 paskaitos

Kiekvieną savaitę

10-12

Studentų skaičius grupėje

Anglų kalba

Visos paskaitos vyksta anglų kalba

“Geriausia anglų kalbos programa”

„Nusprendžiau vėl lankyti LCC organizuojamus vakarinius anglų kalbos kursus dėl prieinamos kainos, mokymo kokybės, aukštos dėstytojų kvalifikacijos ir noro rasti tinkamus bei grupės poreikius atitinkančius mokymo būdus. Jei planuojate tobulinti anglų kalbos įgūdžius, pirmiausia, išbandykite LCC kursus.“

a photo of person or place for the testimony

Justė
Lietuva

Mokymosi LCC privalumai

LCC fullbright scholar profile photo
Profesionalūs dėstytojai, kuriems anglų kalba yra gimtoji

Jums dėstys gimtąją anglų kalba kalbantys dėstytojai arba licencijuoti vietiniai specialistai.

LCC fullbright scholar profile photo
Tarptautinė aplinka

LCC yra anglų kalba mokantis tarptautinis universitetas, kur dauguma studentų ir dėstytojų atvykę iš daugiau nei keturiasdešimties pasaulio šalių.

LCC fullbright scholar profile photo
Pažymėjimas

Jei lankysite daugiau nei 80% paskaitų, kursų pabaigoje gausite pažymėjimą, nurodantį kalbos mokėjimo lygį pagal Bendrą Europos kalbų vertinimo sistemą.

LCC fullbright scholar profile photo
Galimybė naudotis biblioteka

Kai studijuosite kursuose, galėsite gauti bibliotekos skaitytojo kortelę ir anglų kalba skaityti knygas, laikraščius, žurnalus, žiūrėti filmus.  

LCC fullbright scholar profile photo
Galimybė naudotis sporto sale (ŠIUO METU TOKIOS GALIMYBĖS NĖRA)

Galėsite sportuoti Michealsen centre esančioje sporto salėje. Išankstinio mokėjimo kortelę galima įsigyti universiteto buhalterijoje darbo valandomis. Vienas apsilankymas kainuoja 1.5 EUR. 

Kiekvieno lygio pasiekimai:

Prieš kursų pradžią nustatysime Jūsų anglų kalbos mokėjimo lygį. Po diagnostinio testo Jūs galėsite mokytis grupėje pagal savo mokėjimo lygį:

BEGINNER lygis

Tik truputį studijavote anglų kalbą arba mokate tik keletą žodžių. Šio kurso metu dėmesys bus skiriamas gramatikos pagrindų ir esminių žodžių mokymuisi. Kursų pabaigoje galėsite kalbėti paprastomis temomis ir vartoti pagrindines gramatines formas.

PRE-INTERMEDIATE lygis

Suprantate esminius žodžius ir vartojate pagrindines gramatikos formas. Šio kurso metu mokysitės vartoti įvairias veiksmažodžių formas ir žodžius, leidžiančius kalbėti asmeninėmis temomis apie darbą ir šeimą.

INTERMEDIATE lygis

Jūs esate pasiruošęs turtinti žodyną ir vartoti sudėtingesnes gramatines formas. Dėmesys bus skiriamas tariamosios nuosakos, modalinių ir sudėtingesnių veiksmažodžių mokymuisi. Po šio kurso galėsite parašyti kelių pastraipų tekstą asmeninėmis temomis ir suprasti televizijos naujienų reportažus.

UPPER INTERMEDIATE lygis

Vartojate sudėtingesnes gramatikos konstrukcijas ir galite papasakoti apie savo troškimus ir planus. Šio kurso metu išmoksite kalbėti ir rašyti apie savo darbo ar studijų sritį, mokysitės diskutuoti ir pareikšti savo nuomonę, suprasti rašytinę ir sakytinę kalbą.

ADVANCED lygis

Mokate daug sudėtingų gramatikos konstrukcijų, galite kalbėti apie savo studijų ar darbo sritį. Šio kurso metu lavinsite skaitymo ir kalbėjimo įgūdžius bendresnėmis temomis, kartosite visas gramatines formas. Išmoksite pasakyti 7-10 minučių kalbą, skaityti ir suprasti tekstus įvairiomis temomis.

Laikas ir vieta

Pritaikyta Jūsų darbotvarkei

Tai 13 savaičių trunkanti mokymo programa. Naujos grupės renkamos du kartus per metus - rugsėjį ir sausį. Jūsų paskaitos vyks vienu iš toliau nurodytu laiku, remiantis diagnostinio testo rezultatais.

  • Pirmasis paskaitų blokas: 17.30-19.00
  • Antrasis paskaitų blokas: 19.15-20.45

Grąžinsime visus sumokėtus pinigus, jei paskirtas laikas netiks Jūsų darbotvarkei.

Vieta

Užsiėmimai vyksta LCC tarptautiniame universitete, adresu Kretingos g. 36, DeFehr centre, kur Jūs pasinersite į anglų kalbos aplinką. Jei LR vyriausybė uždraus būriuotis grupelėse, tuomet mokymas bus perkeltas į nuotolinę platformą.

Registracija

Jei norite dalyvauti kursuose, prašom užpildyti registracijos formą internete iki sausio 18 d.

Mokestis už vėlesnę registraciją

Jei registracijos formą užpildysite vėliau nei sausio 18 d., taikysime papildomą 15 eurų mokestį.

Diagnostinis testas

Registracijos forma pildoma internetu. Nuotoliniu būdu galėsite atlikti diagnostinį testą, kad būtų nustatytas Jūsų anglų kalbos mokėjimo lygis.

Testas vyks sausio mėnesį nuotoliniu būdu. Jūs gausite individualią nuorodą į testą ir trumpą instrukciją, kaip jį atlikti.

Registruotis >

Mokestis

13 savaičių trunkantys kursai kainuoja 300 eurų. Sumokėti galima kreditine kortele, grynaisiais pinigais universiteto registratūroje arba atlikus banko pavedimą.

Registruodamiesi galite sumokėti visą sumą iš karto arba mokėti dalimis (150 Eur iki sausio 18 d. ir 150 Eur iki vasario 18 d.). Pasirinkus mokėjimą dalimis prisideda 15 Eur administracinis mokestis.

Nuolaida šeimos nariams ir kursuose jau dalyvavusiems studentams
  • Jei vienu metu LCC organizuojamuose kursuose mokosi keli tos pačios šeimos nariai, jiems visiems taikoma 10 % nuolaida.
  • Jei LCC organizuojamuose kursuose mokomasi antrą semestrą, taikoma 10 % nuolaida.

Pinigų grąžinimo taisyklės

Atsiradus nenumatytoms aplinkybėms kartais studentai gali prašyti grąžinti sumokėtą mokestį už mokslus. Prašom perskaityti mūsų pinigų grąžinimo taisykles.

Privatūs užsiėmimai

Laisvai angliškai kalbantys mūsų studentai gali padėti lavinti bendravimo ir gramatikos vartojimo įgūdžius.

Pagal galimybes galime rasti gimtąją anglų kalba kalbantį, arba angliškai bei lietuviškai ar rusiškai kalbantį studentą.

Savo prašymą dėl korepetitoriaus siųskite cdc@lcc.lt

5-10 eurų už valandą

Vidutinis valandos mokestis už privačią pamoką.

Lankstus

Laikas ir vieta

Verslo klientai

Norite pagerinti savo komandos anglų kalbos įgūdžius? Galime atvykti Jūsų testuoti darbo vietoje ir siūlome nuolaidą verslo institucijų ir organizacijų grupėms.

Jūsų darbuotojai bus suskirstyti į grupes pagal mokėjimo lygius, kurie bus nustatyti diagnostinio testo metu.

Testavimas darbo vietoje

LCC dėstytojai gali atvykti testuoti darbo vietoje

Nuolaida grupėms

Taikome nuolaidą didesnėms nei 10 studentų grupėms

Norite paklausti?

By using this form you agree that LCC will use your email address and name only to respond to your inquiry. Do not use the form below to submit confidential or sensitive information. Learn more about our data protection and your rights.