main header picture main header picture

Programa skirta LCC studentams.

Galimybė PAMATYti PASAULĮ

LCC tarptautinio universiteto studentai, norintys praturtinti savo studijų kelionę artimiau pažįstant dar vieną šalį, jos kultūrą, žmones, norintys išbandyti gyvenimą dar vienoje šalyje, kviečiami semestrą praleisti užsienyje. 

NUOSTABIOS GALIMYBĖS

LCC tarptautinis universitetas ragina visus studentus, studijų metais dalyvauti mainų programose. Studentai gali dalyvauti mainų programose nuo antro iki ketvirto kurso ir baigti studijas laiku. Mainų programose įgyti kreditai bus įskaityti LCC tarptautiniame universitete.

40+

partnerių universitetų

24+

šalys

STIPENDIJA

Galimybė gauti išlaidas padengsiančią stipendiją

VISOS STUDIJŲ PROGRAMOS

gali dalyvauti visi studentai, nepriklausomai nuo studijuojamos programos

ERASMUS+ PROGRAMA

Erasmus+ programa – galimybė dalį studijų laikotarpio mokytis pasirinktame universitete, esančiame vienoje iš ES valstybių, su kuriuo LCC tarptautinis universitetas turi pasirašęs partnerystės sutartį.

Studijos užsienio institucijoje pagal Erasmus+ programą gali trukti nuo 3 iki 12 mėn.

Dabar su „Erasmus+“ galima keliauti ir už Europos Sąjungos ribų.

Galimybė gilinti STUDIJŲ PROGRAMOS ŽINIAS

Užsienyje praleistas laikas turi būti susijęs su studijuojamu dalyku ir būti dalis studijuojamos programos LCC tarptautiniame universitete.

Taip pat yra galimybė gauti „Erasmus+“ stipendiją, kuri padengs dalį kelionės ir pragyvenimo išlaidų.

ERASMUS+ PRAKTIKA

LCC tarptautinio universiteto studentai turi galimybę atlikti praktiką užsienyje ir gauti finansavimą pagal Erasmus+ programą.

PROFESINĖ PATIRTIS UŽSIENYJE

Erasmus+ praktika gali trukti nuo dviejų mėnesių iki vienerių metų vienoje iš ES šalių.

Programa „Erasmus+“ studijoms arba praktikai užsienyje galima naudotis kelis kartus, tačiau bendras užsienyje praleistas laikas (įskaitant studijas užsienyje) turi būti ne ilgesnis nei 12 mėnesių per vieną studijų pakopą.  

Tai puiki galimybė bakalauro studentams bei neseniai baigusiems studijas, norintiems pasisemti profesinės patirties. Kelionės ir pragyvenimo išlaidoms iš dalies padengti yra galimybė gauti „Erasmus+“ stipendiją.

KOMPETENCIJŲ TOBULINIMAS

Atlikdamas praktiką užsienyje su „Erasmus+“, patobulinsi ne tik savo bendravimo, kalbos ir tarpkultūrinius įgūdžius, bet ir kitus darbdavių vertinamus įgūdžius - lyderystė, atsakingumas, darbas komandoje, be to tapsi dar verslesnis.

TARPTAUTINIŲ MAINŲ PROGRAMA

Norintiems patirti dar daugiau ir nukeliauti už Europos ribų, LCC siūlo gausybę galimybių!

Galimybė ATRASti NAUJĄJĮ AŠ

LCC tarptautinis universitetas tiki, kad prisitaikydami gyventi naujos kultūros apsupty, studentai patiria daug iššūkių ir dar labiau auga. Dalyvavimas tarptautinių mainų programoje, dovanoja studentams įvairialypes patirtis, ugdančias juos asmenybėmis.

SEMESTRAS AR METAI

Dalyvaudamas tarptautinėje mainų programoje studentas pats gali rinktis kur mokytis (Čilėje, Kinijoje, Indonezijoje, Pietų Korėjoje, Sakartvele ar JAV) ir kiek laiko mokysis (semestrą ar visus akademinius metus).

KUR GALIma STUDIJUOTI?

LCC bendradarbiauja su daugybe institucijų Europoje ir visame pasaulyje. Kviečiame susipažinti su nuolat augančiu partnerių sąrašu.

Norite paklausti?

By using this form you agree that LCC will use your email address and name only to respond to your inquiry. Do not use the form below to submit confidential or sensitive information. Learn more about our data protection and your rights.