main header picture

LCC International University > News and Events archive > Jungtinių Amerikos Valstijų Ambasadorius svečiavosi universitete

Jungtinių Amerikos Valstijų Ambasadorius svečiavosi universitete

2020-08-14

LCC tarptautiniam universitetui besiruošiant jau rugpjūčio 31 dieną startuosiantiems naujiems mokslo metams, į svečius šiandien atvyko Jungtinių Amerikos Valstijų Ambasadorius Robert S. Gilchrist ir JAV ambasados Vilniuje Viešųjų ryšių skyriaus vadovė Sara Veldhuizen Stealy.

Lydimas LCC tarptautinio universiteto rektorės Marlene Wall, Ambasadorius Gilchrist visų pirma apžiūrėjo universiteto miestelį: apsilankė universiteto bibliotekoje, apžiūrėjo auditorijas, sporto salę, taip pat bendrabučius.

Vėliau pokalbiui prie kavos puodelio Ambasadorius Gilchrist susitiko su gausiu Jungtinių Amerikos Valstijų piliečių būriu. Šiuo metu Klaipėdoje gyvenančių ir vienaip ar kitaip su LCC tarptautiniu universitetu siejamų amerikiečių yra 72, neskaičiuojant čia studijuojančių šios šalies studentų, kurių yra 18. 10 studijuoja bakalauro programas, likę 8 – magistro studijų studentai. Universitetas taip pat turi 26 studijas jau baigusius Jungtinių Amerikos Valstijų piliečius ir skaičiuoja dar 850 „Study abroad“ programos dalyvių.

Savo vizitą LCC tarptautiniame universitete Ambasadorius Gilchrist baigė susitikimu su žurnalistais.

Return to previous page