LCC International University > COVID-19 updates for NEW STUDENTS

COVID-19 updates for NEW STUDENTS

LCC PRIĖMIMO skyrius ir toliau tęsia darbus nuotoliniu būdu

Nors universitetas dirba nuotoliniu būdu ir pačiame universiteto miestelyje veikla yra ribojama, mes ir toliau dirbame intensyviai, kad padėtume studijomis besidmintiems moksleiviams bei jų šeimoms stojimo procese. Iškilus klausimams, kreipkitės study@lcc.lt ar telefonu  darbo dienomis nuo 9 iki 17 val +370 (46) 310 460.

Universiteto naujienos

Kovo 14 dieną Lietuvoje paskelbus karantiną, LCC tarptautinis universitetas visas paskaitas perkelė į virtualią erdvę. Nors daugelis mūsų studentų apsisprendė grįžti į savo gimtasias šalis, net 185 ne Lietuvos piliečiai vis dėlto liko Lietuvoje. Šiai dienai net 140 studentų gyvena LCC bendrabučiuose – Enns ir Neumann namuose. Dėl papildomos informacijos, susijusios su COVID-19 prevencija bei veiksmais LCC tarptautiniame universitete, skaitykite www.lcc.lt/coronavirus.

Nors ir planuojame, kad universiteto vasaros stovyklos bei įprastas darbo ręžimas prasidės nuo birželio 1 dienos, mes atidžiai stebime situaciją šalyje ir laikomės visų vyriausybės rekomendacijų. Situacijai keičiantis, adaptuosime ir savo planus bei informuosime visus, su kuriais dirbame.

2020/2021 akademinius metus LCC tarptautinis universitetas pradės, kaip ir buvo planavęs. Naujai priimti studentai studijas pradės rugpjūčio 27-29 d.d. Student Orientation metu, o paskaitos prasidės nuo rugpjūčio 31 dienos. Universiteto darbo grupė dirba su įvairiais secnarijais, kaip tektų prisitaikyti, jei vis dėlto paskaitos negalės vykti gyvai. Visi studentai bus informuoti iš anksto ir dirbsime visi kartu, kad ateinantys studijų metai vyktų nuosekliai ir sėkmingai.

Stojimo tvarka

Priėmimo į LCC universitetą procesas bei terminai nesikeičia. Ir toliau priimame stojimo paraiškas, kurioms galutinis terminas yra birželio 30 diena. Stojant į LCC tarptautinį universitetą reikia pateikti 10, 11 klasių metinisu pažymius bei 12tos klasės pirmo pusmečio rezultatus, todėl rekomenduojame visus pateikti stojimo dokumentus dabar, nes tai užtikrins, kad Jūs gausite savo stojimo sprendimą dviejų savaičių bėgyje. Tuo pačiu ankstyvasis stojimas užtikrina didesnes galimybes gauti studijų stipendijas ar kitą finansavimą.

Gavę stojimo sprendimą, Jūs turėsite laiko apsispręsti iki liepos 15 dienos, kada reikės sumokėti pirmą studijų įmoką (300 EUR), kuri, planams pasikeitus, bus pilnai grąžinama iki rugpjūčio 1 dienos.

Privalomas anglų kalbos patikrinimas

Stojimui reikalingi TOEFL ar IELTS anglų kalbos testų rezultataui. Kadangi šiuo metu universitetas negali vykdytį testavimų, stojantiesiems yra leidžiama išsilaikyti DUOLINGO anglų kalbos testą online. Minimalus praeinamasis balas yra 65.

Mokykliniai pažymiai

Moksleivių, baigiančių mokyklą šiemet, yra prašoma pateikti metinius 10 ir 11 klasių pažymius bei 12tos klasės pirmojo pusmečio rezultatus. Jei kyla sunkumų gauti išrašus iš mokyklų, susisiekite su mumis study@lcc.lt ir kartu atrasime laikiną sprendimą. Stojant atsižvelgiama į metinius pažymius, tačiau iki rudens semestro pradžios visi įstojusieji privalės pateikti ir brandos atestato bei jo priedo notarizuotas kopijas.

Valstybinė studijų stipendija

LCC tarptautinio universiteto studentai taipogi gali pretenduoti į nemokamą studijų vietą. Pretenduojantys gauti valstybinę studijų stipendiją privalo būti išlaikę tris valstybinius brandos egzaminus – lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio kalbos (anglų, vokiečių arba prancūzų) ir matematikos. Tokie studentai turi dalyvauti bendrajame priėmimo procese (LAMA BPO).

Kreditų persivedimas

Kitų universitetų ir neuniversitetinių aukštųjų mokyklų studentai priima­mi remiantis bendrąja LCC stojimo tvarka. Tokie stojantieji pateikia vidurinės mokyklos diplomą bei universiteto (neuniversitetinės aukštosios mokyklos) pažymių išrašą. Jiems gali būti būti įskaitoma iki 90 ECTS kreditų arba 16 da­lykų, kuriuos jie studijavo ankstesnėse aukštojo mokslo įstaigose.

Norite paklausti?

By using this form you agree that LCC will use your email address and name only to respond to your inquiry. Do not use the form below to submit confidential or sensitive information. Learn more about our data protection and your rights.