main header picture

Vakariniai anglų kalbos kursai paaugliams

Trukmė: 13 savaičių | sausio 25 - balandžio 22

Jūsų galimybių raktas

Anglų kalba suteikia daugybę galimybių studijuoti ir rasti norimą darbą. Registruokitės šiandien ir nepraraskite savo galimybės.

13 savaičių trunkantys anglų kalbos kursai puikiai tinka moksleiviams, planuojantiems studijuoti universitete anglų kalba. Gimtąją anglų kalba kalbantys dėstytojai arba licencijuoti vietiniai specialistai padės tobulinti bendravimo įgūdžius ir lavinti gramatiką.

Ko reikia?
  • Neturite mokėti anglų kalbos, priimami visų lygių moksleiviai. Parašę testą būsite suskirstyti į tinkamo lygio grupes.
  • Užsiėmimų metu naudosite vadovėlius, bet dėstytojai duos papildomos medžiagos darbui namuose.
1.5 valandos

Užsiėmimų trukmė

2 paskaitos

Kiekvieną savaitę

10-12

Moksleivių skaičius grupėje

English

Visu užsiėmimai vyksta anglų kalba

Mokymosi LCC privalumai

LCC fullbright scholar profile photo
Profesionalūs dėstytojai, kuriems anglų kalba yra gimtoji

Jums dėstys gimtąją anglų kalba kalbantys dėstytojai arba licencijuoti vietiniai specialistai.

LCC fullbright scholar profile photo
Tarptautinė aplinka

LCC yra anglų kalba mokantis tarptautinis universitetas, kur dauguma studentų ir dėstytojų atvykę iš daugiau nei keturiasdešimties pasaulio šalių.

LCC fullbright scholar profile photo
Pažymėjimas

Jei lankysite daugiau nei 80% paskaitų, kursų pabaigoje gausite pažymėjimą, nurodantį kalbos mokėjimo lygį pagal Bendrą Europos kalbų vertinimo sistemą.

LCC fullbright scholar profile photo
Galimybė naudotis biblioteka

Kai studijuosite kursuose, galėsite gauti bibliotekos skaitytojo kortelę ir anglų kalba skaityti knygas, laikraščius, žurnalus, žiūrėti filmus.

LCC fullbright scholar profile photo
Galimybė naudotis sporto sale (ŠIUO METU TOKIOS GALIMYBĖS NĖRA)

Galėsite sportuoti Michealsen centre esančioje sporto salėje. Išankstinio mokėjimo kortelę galima įsigyti universiteto buhalterijoje darbo valandomis. Vienas apsilankymas kainuoja 1,5 euro. 

Kiekvieno lygio pasiekimai:

Prieš kursų pradžią nustatysime Jūsų anglų kalbos mokėjimo lygį. Po diagnostinio testo Jūs galėsite mokytis grupėje pagal savo mokėjimo lygį:

BEGINNER lygis

Tik truputį studijavote anglų kalbą arba mokate tik keletą žodžių. Šio kurso metu dėmesys bus skiriamas gramatikos pagrindų ir esminių žodžių mokymuisi. Kursų pabaigoje galėsite kalbėti paprastomis temomis ir vartoti pagrindines gramatines formas.

PRE-INTERMEDIATE lygis

Suprantate esminius žodžius ir vartojate pagrindines gramatikos formas. Šio kurso metu mokysitės vartoti įvairias veiksmažodžių formas ir žodžius, leidžiančius kalbėti asmeninėmis temomis apie darbą ir šeimą.

INTERMEDIATE lygis

Jūs esate pasiruošęs turtinti žodyną ir vartoti sudėtingesnes gramatines formas. Dėmesys bus skiriamas tariamosios nuosakos, modalinių ir sudėtingesnių veiksmažodžių mokymuisi. Po šio kurso galėsite parašyti kelių pastraipų tekstą asmeninėmis temomis ir suprasti televizijos naujienų reportažus.

UPPER INTERMEDIATE lygis

Vartojate sudėtingesnes gramatikos konstrukcijas ir galite papasakoti apie savo troškimus ir planus. Šio kurso metu išmoksite kalbėti ir rašyti apie savo darbo ar studijų sritį, mokysitės diskutuoti ir pareikšti savo nuomonę, suprasti rašytinę ir sakytinę kalbą.

ADVANCED lygis

Mokate daug sudėtingų gramatikos konstrukcijų, galite kalbėti apie savo studijų ar darbo sritį. Šio kurso metu lavinsite skaitymo ir kalbėjimo įgūdžius bendresnėmis temomis, kartosite visas gramatines formas. Išmoksite pasakyti 7-10 minučių kalbą, skaityti ir suprasti tekstus įvairiomis temomis.

Laikas ir vieta

Pritaikyta Jūsų darbotvarkei

Tai 13 savaičių trunkanti mokymo programa. Naujos grupės renkamos du kartus per metus - rugsėjį ir sausį. Jūsų paskaitos vyks vienu iš toliau nurodytu laiku, remiantis diagnostinio testo rezultatais.

  • Pirmasis paskaitų blokas: 17.30-19.00
  • Antrasis paskaitų blokas: 19.15-20.45

Grąžinsime visus sumokėtus pinigus, jei paskirtas laikas netiks Jūsų darbotvarkei.

Vieta

Užsiėmimai vyksta LCC tarptautiniame universitete, adresu Kretingos g. 36, DeFehr centre, kur Jūs pasinersite į anglų kalbos aplinką. Jei šalyje bus paskelbtas karantinas, vakariniai anglų kalbos kursai vyks nuotoliniu būdu. Taip mokymai vyko jau šį pavasarį ir sulaukėme teigiamo kursų dalyvių įvertinimo.

Registracija

Jei norite dalyvauti kursuose, prašom užpildyti registracijos formą internete iki sausio 18 d.

Mokestis už vėlesnę registraciją

Jei registracijos formą užpildysite po sausio 18 d. taikysime papildomą 15 eurų mokestį.

Diagnostinis testas

Diagnostinis testas vyks nuotoliniu būdu sausio mėnesį. Tiksli diena ir laikas bus praneštas jums asmeniškai. Jūs gausite nuorodą į testą su aiškia intstrukcija, kaip jį atlikti.

Registruotis >

Mokestis

13 savaičių trunkantys kursai kainuoja 300 eurų. Sumokėti galima kortele ar grynaisiais pinigais universitete arba atlikus banko pavedimą. 

Registruodamiesi galite sumokėti visą sumą. Taip pat už papildomą 15 eurų mokestį galite mokėti dalimis - pusę ir papildomą mokestį sumokėti registracijos metu, likusią pusę sumokėti iki spalio 10 d. arba kovo 1 d., priklausomai nuo semestro. 

Nuolaida šeimos nariams ir kursuose jau dalyvavusiems studentams
  • Jei vienu metu LCC organizuojamuose kursuose mokosi keli tos pačios šeimos nariai, jiems visiems taikoma 10 % nuolaida.
  • Jei LCC organizuojamuose kursuose mokomasi antrą semestrą, taikoma 10 % nuolaida.

Pinigų grąžinimo taisyklės

Atsiradus nenumatytoms aplinkybėms kartais studentai gali prašyti grąžinti sumokėtą mokestį už mokslus. Prašom perskaityti mūsų pinigų grąžinimo taisykles.

Privatūs užsiėmimai

Laisvai angliškai kalbantys mūsų studentai gali padėti lavinti bendravimo ir gramatikos vartojimo įgūdžius.

Galime rasti gimtąją anglų kalba kalbantį, arba angliškai bei lietuviškai ar rusiškai kalbantį studentą. Kreiptis el.paštu į cdc@lcc.lt

5-10 eurų už valandą

Vidutinis valandos mokestis už privačią pamoką.

Lankstus

Laikas ir vieta

Norite paklausti?

By using this form you agree that LCC will use your email address and name only to respond to your inquiry. Do not use the form below to submit confidential or sensitive information. Learn more about our data protection and your rights.