Anglų kalbos
kursai internetu


Patobulinkite savo anglų kalbos žinias virtualiuose anglų kalbos kursuose! Nuotolinių pamokų metu galėsite praktikuoti savo kalbėjimo įgūdžius, mokytis gramatikos, užduoti klausimus instruktoriui bei papildyti anglų kalbos žodyną.


TRUKMĖ: PASIRINKTINAI 5 ARBA 10 SAVAIČIŲ
KAINA: 5 SAV. - 130 EUR, 10 SAV. - 230 EUR
  • Vos 7,7 Eur už valandą pasirinkus 10 savaičių kursą
  • Profesionalūs anglakalbiai dėstytojai 
  • Pamokos vyksta anglų kalba 
  • 2 pamokos per savaitę (pamokos trukmė 1.5val.)
  • Tinkami pradedantiesiems ir pažengusiems (A2, B1, B2 lygis)
  • Registracija į kursus vykdoma iki gegužės 1d. 


.

Anglų kalbos kursai internetu


Kursai yra skirti patobulinti anglų kalbos žinias mokantis aplinkoje, kurioje jums patogu. Gimtąją anglų kalba kalbantys dėstytojai padės tobulinti bendravimo įgūdžius, lavinti gramatiką bei praplėsti profesionalios ir buitinės anglų kalbos žodyną.

Ar prieš pradedant kursus anglų kalbos žinios būtinos?

Mokymai skirti tiek turintiems bazines anglų kalbos žinias ir suprantantiems kalbantįjį anglų kalba, tiek pažengusiems, kurie norėtų pagilinti gramatikos ar kalbėjimo žinias (A2, B1, B2 lygiai).

Lygis bus nustatomas nuotolinio testo metu, po kurio kurso dalyviui bus atitinkamai parenkama jo lygio grupė.

Kada?


Galite pasirinkti mokytis 10 arba 5 savaites. 10 savaičių kursai vyks gegužės 10 - liepos 16 dienomis, o 5 savaičių pasirinktinai - gegužės 10 - birželio 11 arba birželio 14 - liepos 16 dienomis.

  • Registracija  baigiasi gegužės 1d. 

Jūsų paskaitos vyks pirmadieniais ir trečiadieniais. Paskaitų laikas bus nurodytas, kai grupės bus sudarytos, prisitaikant prie visų.

Kur?


Kursai vyks nuotoliniu būdu - jums tereikia turėti kompiuterį ir būti prisijungus prie interneto.

Kursų privalumai mokantis LCC

KVALIFIKUOTI DĖSTYTOJAI

Programos metu jus mokys anglakalbiai dėstytojai, kuriems anglų yra gimtoji kalba.

Sertifikatas

  Lankę bent 80% pamokų, po kursų gausite sertifikatą indikuojantį jūsų lygj pagal bendrąjj Europietiško modelio standartą.  

MOKYMASIS IŠ NAMŲ

Galimybė tobulinti savo anglų kalbos žinias nė neišeinant iš namų, bet pasiekiant tokius pat gerus rezultatus kaip ir lankant fizines kalbų pamokas.  

Kurso dalyvių atsiliepimai


"Asmeniškai man šie anglų kalbos kursai, kurie dėl COVID-19 pandemijos buvo perkelti į internetinę erdvę patinka, tikrai yra geriau nei aš tikėjausi. Visos pamokos ir jų metu pateikiamos užduotys yra labai gerai apgalvotos ir pritaikytos būtent nuotoliniam mokymui. Taigi, dėl to, kad mokymai buvo perkelti į nuotolinį mokymą man jokių problemų nesukėlė."


"Aš labai patenkintas savo anglų kalbos kursų dėstytojos mokymo metodais. Nors mokymas persikėlė į internetinę erdvę, jaučiu, kad man vis lengviau ir lengviau sekasi komunikuoti ir tikrai planuoju mokslus tęsti ir kitą pusmetį."

Vietų skaičius ribotas

5 savaičių trunkantys kursai kainuoja 130 eurų, 10 savaičių - 230 eurų. Sumokėti galima atlikus banko pavedimą.

Registruodamiesi galite sumokėti visą sumą iš karto arba mokėti dalimis. Pasirinkus mokėjimą dalimis prisideda 15 Eur administracinis mokestis.

Kursai vyks nuotoliniu būdu - jums tereikia turėti kompiuterį ir būti prisijungus prie interneto.

Registruokitės kursams