Studijuok Šiaurės Amerikos Stiliaus Universitete

VIETA, KUR VISIEMS RŪPI, KAD TAU PASISEKTŲ

Svajoji apie studijas tarptautinėje aplinkoje ir patyrusius dėstytojus, kurie yra draugiški bei motyvuojantys? Nori daugiau nei tik apsiriboti siaura specialybe? Stok į LCC tarptautinį universitetą Klaipėdoje, kur tavęs laukia plataus spektro išsilavinimas ir unikali studentiška patirtis.

PRIĖMIMAS JAU VYKSTA! Pateik dokumentus iki rugpjūčio 2 dienos..


Klaipeda
GYVENIMAS KLAIPĖDOJEPAJŪRIO GAMTOS APSUPTYJE

Smėlio kopos, jūra ir spygliuočių miškai...Gyvendamas LCC studentų miestelyje ten atsidursi vos per 10 minučių!

Klaipėdoje galėsi paįvairinti savo kasdienybę ir džiaugtis gamtos apsuptimi: dviračiu minti į populiariausius Lietuvos pajūrio kurortus, išmokti kaituoti ar plaukti banglente, pasitikti rytinę saulę su puodeliu kavos ant jūros kranto, ar tiesiog mėgautis pasivaikščiojimais kvepiančiuose pušynuose.NAKTINIS GYVENIMAS KIEKVIENAM SKONIUI

Derink studijas ir laisvalaikį - pramogauk pėstute nuo LCC studentų miestelio pasiekiamame Klaipėdos senamiestyje!

Klaipėdoje rasi daugybę smagių pasilinksminimo vietų. Iki paryčių švęsk roko baruose, klubuose, su draugais atsipalaiduok industriniame, Berlyną primenančiame, kiemelyje Hofas, ir saulę pasitik šokdamas terasose ant jūros kranto.RENGINIAI, KURIE ĮKVEPIA

Klaipėdoje kasdien vyksta daugybė renginių - įvairios konferencijos, spektakliai, koncertai, parodos, mados mugės ir t.t.

Dalyvaudamas juose turėsi puikią galimybę susipažinti su įdomiais žmonėmis, realizuoti save, rasti įkvėpimo ir galbūt net pradėti kurti savo ateities karjerą?

SUŽINOK DAUGIAU

Klaipeda
GYVENIMAS LCCTIKRAI TARPTAUTINIS UNIVERSITETAS

LCC tarptautinis universitetas yra unikalus Šiaurės Amerikos stiliaus universitetas Klaipėdoje - čia studijuoti studentai atvyksta iš daugiau nei 50 šalių. Daugiau nei 68% mūsų dėstytojų yra iš JAV, Kanados arba kitų užsienio valstybių, o studijos vyksta anglų kalba.

Tarptautiškumas atsispindi mūsų studijų programų turinyje, dėstymo stiliuje ir studentų visuomeninėse veiklose.

Multikultūrinė LCC aplinka studentams suteikia galimybę pažinti skirtingas kultūras, religijas, idėjas bei pradėti kitaip žvelgti į pasaulį, o universiteto bendrabučiuose kartu gyvenantys studentai užmezga draugystę, besitęsiančią visą gyvenimą.


ARTES LIBERALES - KAS TAI?

Daugelis universitetų ugdo studentus būti vienos srities specialistais. LCC, kiekvienas studentas pasirenka svarbiausią sritį ir joje įgyja bakalauro laipsnį, tačiau greta specialybės žinių lavinami ir bendrieji gebėjimai, ateityje suteiksiantys pranašumą.

Pagal artes liberales modelį, universitete studijų metu ugdomos aštuonios pagrindinės studentų kompetencijos: kritinis mąstymas, gebėjimas valdyti konfliktus, gebėjimas mąstyti globaliai, veiksmingos komunikacijos įgūdžiai, krikščioniškoji pasaulėžiūra, tarnystė lyderiaujant, išsilavinimas daugelyje disciplinų ir bendruomeniškumo jausmas.

Artes liberales modelis formuoja platų požiūrį ir pabrėžia svarbą pačiam formuoti savo asmenybę.


APLINKA, KURI MOTYVUOJA

LCC universitete visuomet jaučiamas draugiškas santykis tarp dėstytojų ir studentų. LCC studentai su darbuotojais ir dėstytojais bendrauja betarpiškai. Esame tikri, kad studentų ugdymas vyksta kuriant bendruomeniškus ir glaudžius ryšius, todėl tam skiriame išskirtinį dėmesį.

Paskaitos taip pat vyksta mažoms grupėmis, kur 11 studentų vienam dėstytojui santykis lemia aukštą kokybę ir puoselėja individualų požiūrį.

SUŽINOK DAUGIAU

Klaipeda
GYVENIMAS PO STUDIJŲKĄ VEIKIA LCC ABSOLVENTAI?

Studijas LCC baigė daugiau nei 2000 absolventai. Ką jie veikia? Šiek tiek statistikos:

  • 84% LCC absolventų įsidarbina per pirmus metus po baigimo
  • 93% rekomenduoja studijas LCC
  • 34% vadovauja įmonėms ar jų padalinimas


KARJEROS GALIMYBĖS KLAIPĖDOJE

Klaipėdoje sparčiai auga technologijų (angl. tech) sektorius ir aktyviai vystomi tokie projektai kaip startuolių parko „Tech Zity“ statybos, į miestą pritrauksiantys dar daugiau naujų startuolių ir sukursiantys šimtus naujų darbo vietų bei verslo galimybių.

Pasaulinės įmonės taip pat nuolat aktyviai ieško naujų talentų didžiausiuose Lietuvos miestuose ir neaplenkia ir Klaipėdos. “PASIRENGIMAS SĖKMEI TARPTAUTINĖJE APLINKOJE”

„LCC tarptautinis universitetas man atvėrė duris darbui ir mokymuisi tarptautinėje aplinkoje. Be anglų kalbos ir akademinių žinių, LCC turėjau galimybę mokytis daugiakultūrėje aplinkoje.

Tai man labai padėjo Londone, viename iš daugiausiai įvairių kultūrų apjungiančiame mieste visame pasaulyje.

Baigusi LCC, aš galėjau ne tik siekti savo karjeros, bet ir sėkmingai tęsti savo studijas Oksfordo rinkodaros koledže.“ - Virginija Jakavičiutė, Tarptautinio verslo administravimo absolventė.    


GYVENK IR MOKYKIS TEN, KUR TAU GERA

LCC tarptautiniame universitete rasi ne tik kokybiškas studijas, bet ir saugią tarptautinę aplinką, kurioje galėsi atrasti save.

Sužinok daugiau apie LCC atsisiuntęs lankstinuką!

SUŽINOK DAUGIAU UŽPILDYK STOJIMO PARAIŠKĄ