main header picture main header picture

COVID-19 informacija

ATNAUJINTA: rugpjūčio 15, 2020

Mišrus studijų modelis

LCC tarptautinis universitetas nusprendė 2020 metų rudens semestrą pradėti kiekvienam studentui paliekant teisę pačiam spręsti ar studijuoti nuotoliniu būdu, ar kaip buvo įprasta anksčiau, auditorijose.

Saviizoliacija ir testavimas

Grįžtantys iš labiausiai koronaviruso infekcijos (COVID-19 ligos) paveiktų šalių, privalo izoliuotis. LCC tarptautinis universitetas talkina studentams dėl saviizoliacijos. Užsieniečiai, turintys TRP (t.y. 11 skaitmenų asmens kodą) ir atvykstantys į Lietuvą, privalo paskambinti numeriu 1808 ir užsiregistruoti serologiniam COVID-19 testui.  Kol kas testas, turintiems TRP, yra nemokamas. Prieš vykstant atlikti testą, visų pirma reikia užpildyti formą, kad gautumėte leidimą išvyksti iš saviizoliacijos vietos. LCC tarptautinis universitetas teikia transportavimo paslaugą ir rūpinasi saugiu studentų testavimo atlikimu. Na, o studentai, atvykstantys su D viza, nemokamai testuojami būti negali, nes neturi asmens kodo. Tačiau LCC tarptautinio universiteto bendruomenė, pasirūpins studentų transportavimu į kliniką, kurioje ir bus atliktas testas.

DeFehr and Michaelsen centras

DeFehr ir Michaelsen centrai šiuo metu yra atviri tiek LCC tarptautinio universiteto bendruomenei, tiek visuomenei. Kadangi šiuo metu yra reikalavimas viešose vietose dėvėti kaukes, jos privalomos ir pas mus. Taip pat visų lankytojų prašome nepamiršti dezinfekuoti rankų, laikytis saugaus atstumo.

COVID-19 naujienos būsimiesiems studentams

Informacija, skirta būsimiesiems studentams yra pasiekiama čia.
LCC tarptautinis universitetas po savo stogu priima beveik visą pasaulį. Čia dirba ir studijuoja daugiau nei 50-ies pasaulio valstybių piliečiai. Universiteto vadovybė yra be galo laiminga galinti vienintelė Europoje pasigirti tokia išskirtine bendruomene. Tačiau šiandieniniame laike tai atneša ir nemažai iššūkių, kuriuos visa universiteto bendruomenė sprendžia drauge.

Šių metų kovo mėnesį Lietuvoje paskelbus karantiną, LCC tarptautinis universitetas studijų procesą iš karto nusprendė iki pat pavasario semestro pabaigos vykdyti nuotoliniu būdu. Na, o prasidedant naujiems akademiniams metams, studentams leista patiems pasirinkti, kaip jie pageidauja mokytis šiemet: ar nuotoliniu būdu, ar kaip buvo įprasta anksčiau, auditorijose su bendramoksliais. Universitetas naujus metus pradės įprastu laiku – rugpjūčio 31 dieną. Šiuo metu vyksta auditorijų paruošimo darbai, pritaikant jas pagal galiojančius reikalavimus atstumui palaikyti, dezinfekcijai užtikrinti.

Norime pažymėti, kad kasdien stebime Sveikatos apsaugos ministerijos, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro bei kitų šaltinių informaciją ir taikome jų bei Švietimo mokslo ir sporto ministerijos rekomendacijas dėl masinių renginių ir ugdymo proceso organizavimo LCC tarptautiniame universitete. Universitete taip pat veikia darbo grupė, kuri reguliariai sprendžia su šia neeiline situacija susijusius klausimus, taip pat yra parengusi universiteto veiksmų planą keičiantis COVID-19 situacijai šalyje.

Universiteto Rektorė dr. Marlene Wall pabrėžia, kad „esminį vaidmenį LCC tarptautiniame universitete vaidina visuomeniškumas ir bendruomeniškumas“, tačiau atsižvelgiant į esamą situaciją, kuri keičiasi kasdien, universiteto vadovybė yra pasirengusi renginių ir ugdymo proceso organizavimo pakeitimams, kurie užtikrintų bendruomenės narių saugumą bei sveikatą visuotiniam labui.

Dėl papildomos informacijos apie pasikeitimus, susijusius su COVID-19 situacija, skaitykite anglų kalba čia – https://lcc.lt/main-page/coronavirus

Norite paklausti?

By using this form you agree that LCC will use your email address and name only to respond to your inquiry. Do not use the form below to submit confidential or sensitive information. Learn more about our data protection and your rights.