Šnekamosios anglų kalbos
kursai suaugusiems

JAUSKITĖS TVIRTAI KALBĖDAMI ANGLIŠKAI


Kviečiame prisijungti prie mūsų 13 savaičių šnekamosios anglų kalbos kursų, specialiai sukurtų tiems, kurie nori pagerinti savo kalbėjimo įgūdžius. Atlikdami įtraukiančias praktines užduotis, leisitės į transformuojančią kelionę didesnio kalbėjimo sklandumo ir pasitikėjimo savimi link.


REGISTRACIJA VYKDOMA IKI SAUSIO 22D.
  • Kaina - vos 14 Eur už pamoką
  • Profesionalūs anglakalbiai dėstytojai
  • Programa pritaikyta asmenims, kurie jau turi tvirtus anglų kalbos pagrindus, ir jų kalbos lygis yra B1 (intermediate) arba B2 (upper-intermediate). Jei nesate tikri dėl savo kalbos lygio, tiesiog užpildykite registracijos formą ir mes nemokamai atliksime kalbos lygio nustatymo testą, kad tiksliai įvertintume jūsų įgūdžius..

ŠNEKAMOSIOS ANGLŲ KALBOS KURSAI PAŽENGUSIEMS


Klasės suaugusiems skirtos patobulinti anglų kalbos žinias draugiškoje, bet tuo pačiu ir rimtoje atmosferoje. Interaktyvių pamokų metu visi dalyviai galės praktikuotis savo kalbėjimo įgūdžius, užduoti klausimus angliakalbiams dėstytojams bei papildyti profesionalios ir buitinės anglų kalbos žodyną.

Ar prieš pradedant kursus anglų kalbos žinios būtinos?

  • Kursai pritaikyti B1 - B2 lygiams.
1.5 Valandos

Užsiėmimų trukmė

2 Paskaitos

Kiekvieną savaitę

10-12

Studentų skaičius grupėje

Anglų kalba

Visos paskaitos vyksta anglų kalba

Kada?


13 savaičių trukmės programa prasideda sausio 22d. Registracija baigiasi sausio 22 dieną.

Jūsų paskaitos vyks:

  • Antradieniais ir ketvirtadieniais
  • 19:00 - 20:30

Kur?


Kursai vyksta gyvai LCC tarptautiniame universitete, adresu Kretingos g. 36, DeFehr centre, kur Jūs pasinersite į anglų kalbos aplinką. 

Kursų privalumai mokantis LCC tarptautiniame universitete

KVALIFIKUOTI DĖSTYTOJAI

Programos metu jus mokys  dėstytojai, kuriems anglų yra gimtoji arba labai artima kalba.

Sertifikatas

Lankę bent 80% pamokų, po kursų gausite sertifikatą indikuojantį jūsų lygį pagal bendrąjj Europietiško modelio standartą.  

Motyvuojanti aplinka

Tobulinkite savo žinias LCC universitete esančioje profesionalioje aplinkoje.

Kurso dalyvių atsiliepimai


"Asmeniškai man šie anglų kalbos kursai, kurie dėl COVID-19 pandemijos buvo perkelti į internetinę erdvę patinka, tikrai yra geriau nei aš tikėjausi. Visos pamokos ir jų metu pateikiamos užduotys yra labai gerai apgalvotos ir pritaikytos būtent nuotoliniam mokymui. Taigi, dėl to, kad mokymai buvo perkelti į nuotolinį mokymą man jokių problemų nesukėlė."


„Nusprendžiau vėl lankyti LCC organizuojamus vakarinius anglų kalbos kursus dėl prieinamos kainos, mokymo kokybės, aukštos dėstytojų kvalifikacijos ir noro rasti tinkamus bei grupės poreikius atitinkančius mokymo būdus. Jei planuojate tobulinti anglų kalbos įgūdžius, pirmiausia, išbandykite LCC kursus.“


Vietų skaičius ribotas

13 savaičių trunkantys kursai kainuoja 365 eurai. Sumokėti galima kreditine kortele, grynaisiais pinigais universiteto registratūroje arba atlikus banko pavedimą.

Registruodamiesi galite sumokėti visą sumą iš karto arba mokėti dalimis. Pasirinkus mokėjimą dalimis, prisideda 15 Eur administracinis mokestis.

Nuolaida šeimos nariams!
Jei vienu metu LCC organizuojamuose kursuose mokosi keli tos pačios šeimos nariai, jiems visiems taikoma 10 % nuolaida.  

PRADĖTI REGISTRACIJĄ

Have a question?

By using this form you agree that LCC will use your email address and name only to respond to your inquiry. Do not use the form below to submit confidential or sensitive information. Learn more about our data protection and your rights.