main header picture

Nuotolinė vasaros programa

Programa skirta studentams, atvykstantiems iš JAV partnerių universitetų.

Europa namuose

3 savaičių akademinė programa

Trokštantys susipažinti su dar nematytomis ir įdomiomis kultūromis, tačiau dėl COVID negalintys keliauti, kviečiami patirti nepamirštamą ir gyvenimą keičiantį nuotykį, nepaliekant namų, nes programa organizuojama nuotoliniu būdu!

Studijų aplinka

LCC tarptautinis universitetas turtingas studentų iš daugiau nei 50 skirtingų šalių. Tarptautiniai ir tarpkultūriniai ryšiai nėra tiesiog studijų programa universitete – čia tai yra kasdienybė! Studentai iš JAV partnerių universitetų kviečiami prisijungti prie nuotolinės Tarptautinės komunikacijos programos, kurioje turės galimybę pažinti skirtingas kultūras, pasaulėžiūras, kalbas ir bendravimą.

Savo srities žinovų tinklas

LCC – tai daugybę kultūrų aprėpiantis centras, kuriame dėstytojai turi įvairialypę, tarptautinę patirtį. Per tris savaites studentai iš JAV partnerių universitetų, susipažins su įvairiausių sričių ekspertais ir patobulins savo kultūrinį intelektą tuo pat metu tobulinant savo bendravimo įgūdžius vis globalesniame pasaulyje.

Tarptautinis

Galimybė studijuoti tarptautinėje anglakalbėje aplinkoje

Bendravimas

Galimybė susipažinti su savo srities žinovais iš viso pasaulio

Individualizuojamos studijos

Mažos studentų grupės auditorijose leidžia artimiau bendrauti su dėstytojais

Akademiniai kreditai

Galimybė gauti 3 JAV (6 ECTS) kreditus

Daugiau informacijos

Sužinokite daugiau apie nuotolinę vasaros programą, apsilankydami puslapio versijoje anglų kalba

Siūlomos paskaitos

Tarptautiniai ryšiai [3 JAV kreditai]

Šios paskaitos metu studentai iš JAV partnerių universitetų susipažins su pagrindiniais principais ir problemomis, kylančiomis tarp žmonių, gimusių skirtingose kultūrose ar subkultūrose. Studentai galės pritaikyti mokomąją medžiagą juos supančioje asmeninėje ir profesinėje aplinkoje. Tarptautinių ryšių paskaitos apima tokias tamas, kaip verslas, NVO, politika, teologija ir švietimas.

Nenuotolinė programa

Apie nenuotolinę 2022 vasaros programą sužinokite daugiau puslapyje anglų kalba.

Norite paklausti?

By using this form you agree that LCC will use your email address and name only to respond to your inquiry. Do not use the form below to submit confidential or sensitive information. Learn more about our data protection and your rights.