Įgyk įgūdžius! Gauk norimą darbą!

Praktiški įgūdžiai

LCC siūlomų kibernetinio saugumo kursų metu dalyviai išmoks praktinių ir kasdienėje rutinoje būtinų įgūdžių, padėsiančių siekti gerai apmokamo darbo kibernetinio saugumo srityje, kuri yra viena iš sparčiausiai augančių sričių rinkoje. 

Pelninga karjera

LCC siūlomi kibernetinio saugumo kursai – tai intensyvūs kibernetinio saugumo mokymai, sukurti tam, kad darbo rinkai paruoštų IT srityje nedaug išmanančius žmones, norinčius siekti darbo paklausioje kibernetinio saugumo srityje.

sertifikuoti ThriveDX

Universitetas intensyvius kibernetinio saugumo kursus rengia bendradarbiaujant su „ThriveDX“, pasauline kibernetinio raštingumo kompanija, siekiančia padėti kitiems tobulinti kibernetinį saugumą. LCC tarptautinis universitetas yra pirmoji aukštojo išsilavinimo institucija Europoje, tapusi sertifikuotu „ThriveDX“ centru.

galimybė įsidarbinti siekia 97%

Karjeroje pritaikomi įgūdžiai

Greita ir nebrangu

Kodėl kibernetinis saugumas?

Tai sparčiausiai auganti technologijų sritis

Kibernetinio saugumo sritis – viena iš sparčiausiai augančių darbo rinkų technologijų sektoriuje, per pastarąjį dešimtmetį išaugusi net 30 kartų. Tai ne tik patraukli sritis, bet ir užtikrinta darbo vieta. Nedarbo lygis beveik dešimt pastarųjų metų buvo lygus 0%. Tai galimybių  gausa pasižyminti darbo sritis, kurioje visada yra vietos profesiniam augimui. Tad jei norite turėti būtent tokią – pelningą ir į ateitį orientuotą karjerą, kompiuteriniai įgūdžiai ir žinios – keli dalykai, kuriais reikės pasirūpinti.

Skaitmeninis pažeidžiamumas ir silpnosios verslo pusės

Nors pažanga technologijų srityje daro didelę įtaką ekonominiam augimui, tačiau tai taip pat lėmė nemažą kibernetinių atakų skaičių. Tokie plačiai naudojami įrankiai, kaip elektroninės parduotuvės, sąskaitų apmokėjimas išmaniuoju telefonu, ar debesų kompiuterijos, Big Data ir analitika, IoT, AI, nuotolinis mokymas ir socialinės medijos – visa tai didina kibernetinę riziką verslui ir paprastam vartotojui.

Darbuotojų trūkumas

Kibernetinių atakų grėsmei nuolat augant ir prisitaikant, verslai, valstybinės įmonės ir kitos organizacijos susiduria su iššūkiais įdarbinant patyrusius kibernetinio saugumo specialistus, galinčius padėti sistemas apsaugoti nuo kylančių pavojų ir kenksmingų vartotojų.

Kibernetinio saugumo svarbos augimas dėl pasaulinės pandemijos

Covid-19 pandemija parodė kiek daug kibernetinio saugumo tiekėjų reikia visose gyvenimo srityse. Milijonams žmonių didžiąją dalį dienos pradėjus leisti namuose ir prie kompiuterių, kibernetiniams nusikaltėliams atsivėrė didelė erdvė veikti, o tai dar kartą visus paragino ieškoti patikimų kibernetinio saugumo specialistų. Pasak „LearnBonds“ tyrimo, 70% didžiųjų kompanijų pandemijai pasibaigus sieks sustiprinti kibernetinį informacijos saugumą, siekiant susidoroti su naujais iššūkiais ir netikėtais pasaulinės pandemijos padariniais.

MŪSŲ PARTNERIAI

Sertifikuoti „ThriveDX“

Žinios iš viso pasaulio

„ThriveDX“ – tai pasaulinė kibernetinio raštingumo kompanija, pasiryžusi padėti atnaujinant kompiuterinius įgūdžius ir tobulinti žinias kibernetinio saugumo srityje. Pasitelkdami naujas ir pirmaujančias žinių bei įgūdžių lavinimo technikas, „ThriveDX“ susitelkia į dvi didžiausias kibernetinio saugumo grėsmes: talentingų darbuotojų ir įgūdžių trūkumą.

Sukurta kibernetinio saugumo ekspertų

„ThriveDX“ komandą sudaro kibernetinio saugumo ekspertai, šios srities profesionalai ir dėstytojai, kurie susibūrė siekdami sukurti saugesnį virtualų pasaulį per edukaciją, praktiką ir bendradarbiavimą. LCC tarptautinis universitetas yra sertifikuotas „ThriveDX“ centras, organizuojantis šiuos kibernetinio saugumo mokymus ir sertifikuotas programas.

LCC tarptautinio universiteto ir "ThriveDX" programos turinys

„ThriveDX“ kursą sukūrė karo kibernetinio saugumo ekspertų komanda, šios srities profesionalai ir dėstytojai, siekiantys sukurti saugesnį virtualų pasaulį pasitelkiant švietimą, praktiką ir bendradarbiavimą. LCC tarptautinis universitetas yra „ThriveDX“ sertifikuotas centras, organizuojantis šiuos kibernetinio saugumo mokymus ir sertifikuotas programas drauge su pačiu „ThriveDX“.

kursų metu
  • Turėsite lanksčias mokymosi galimybes, nuolat gausite dėstytojų pastebėjimus
  • Būsite Nacionaline kibernetinio saugumo iniciatyva paremtos mokymosi programos dalimi
  • Turėsite galimybę klausti ir bendrauti su „ThriveDX“ kibernetinio saugumo ekspertais (klausimų-atsakymų sesijos)
  • Gausite reikiamą pagalbą ieškant darbo ir kuriant gyvenimo aprašymą
Daugiau apie programą anglų kalba >
480

Valandų informacinio turinio

Dėstytojai

Profesionalūs ir darbui atsidavę

Simuliacija

Gyvenimiškos situacijos

“LCC tarptautiniame universitete Fulbright programos mokslininkai”

Dr. Teo yra Fulbright programos mokslininkas, dirbantis LCC tarptautiniame universitete Klaipėdoje. Jis moko ir nuolat skatina studentų domėjimąsi kibernetinio saugumo iniciatyvomis. 2017 jis buvo paskirtas Kibernetinio saugumo katedros dekanu ir dėstytoju Bluefield‘o koledže. Nuo 2004 rugpjūčio iki 2017 pavasario profesorius dėstė kibernetinį saugumą Mentreat‘o koledže. Kaip vienas pažangiausių darbuotojų, jis sukūrė ir pradėjo kibernetinio saugumo bakalauro studijų programą – tai pirmoji tokia programa tarp privačių koledžų ir universitetų Šiaurės Karolinos valstijoje. Pasikliaudami Dr. Teo vadovavimu ir vizija, ši įstaiga tapo pirmuoju CCCU universitetu Nacionalinio saugumo agentūros (angl. National Security Agency) Vietos saugumo departamento (angl. Department of Homeland Security) paskyrimu gavusiu Nacionaliniu kibernetinės apsaugos aukščiausio lygio akademinio centro (angl. National Center of Academic Excelence in Cyber Defense) vardą.

a photo of person or place for the testimony

Dr. Jeff Teo
Profesorius

Nori daugiau sužinoti apie kibernetinį saugumą?

Užsiregistruok į vienos dienos kibernetinių saugumo pagrindų dirbtuves LCC tarptautiniame universitete.

Kokius karjeros kelius galiu rinktis kibernetinio saugumo srityje?

Kibernetinio nusikalstamumo analitikas
Kibernetinės gynybos analitikas
Kibernetinių išpuolių tyrimų specialistas
Tinklų veiklos specialistas
Kibernetinės infrastruktūros specialistas

Laikas ir vieta

Mūsų intensyvūs kursai – tai mišri mokymosi patirtis, apjungianti profesionalų lydimą ir individualų darbą. Tai laikas, kai bus suderintas asmeninis darbas ir grupinės sesijos.

  • Nuolatiniai intensyvūs kursai – 3 mėnesių trukmės. Intensyvių kursų dalyviai susitiks kiekvieną darbo dieną, aštuonių valandų sesijoms (įskaitant pertrauką – 9 valandos per dieną). Darbo dieną sudaro keturios darbo valandos su profesionalais kibernetinio saugumo srityje ir keturios valandos asmeninio darbo su mažomis pertraukėlėmis.
  • Ištęstiniai intensyvūs kursai – 6 mėnesių trukmės. Intensyvių kursų dalyviai susitinka du kartus per savaitę keturių valandų sesijai su profesionalais. Tarp sesijų, naudodami „ThriveDX“ platformą dalyviai atliks profesionalų paskirtas užduotis ir taip sieks atlikti anksčiau profesionalų užbrėžtus tikslus.

Artimiausi ištęstiniai mokymai vyks: 

  • Rudens sesija: spalio 24d - balandžio 7d. 
  • Pavasario sesija: balandžio 11 - rugsėjo 30
Vieta

Kursai vyks nuotoliniu būdu.

Registruokis dabar >

Mokestis ir registracija

Registracija

Norėdami užsiregistruoti į kursus iki Sausio 15 d. turite užpildyti internetinę registracijos formą.

Mokestis

Įprastai kursai kainuoja 6000 EUR, tačiau 2022 metams taikome specialią kaina 4500 EUR.

Mūsų partnerių dėka džiaugiamės galėdami pristatyti specialias stipendijas.

Mokėti internetu > Mokėti banko pavedimu >

Pinigų grąžinimas

Kartais netikėtos aplinkybės lemia dalyvių norą susigrąžinti sumokėtus pinigus. Prašome susipažinti su pinigų grąžinimo taisyklėmis:

Norite paklausti?

By using this form you agree that LCC will use your email address and name only to respond to your inquiry. Do not use the form below to submit confidential or sensitive information. Learn more about our data protection and your rights.