Anglų kalbos kursai suaugusiems

Kursus planuojama vykdyti LCC tarptautinio universiteto patalpose Klaipėdoje, tačiau dėl COVID-19 situacijos šalyje, mokymas gali būti organizuojamas nuotoliniu būdu.
 • Kaina - vos 11,5 Eur už pamoką (300 eurų už kursą) 
 • Kursai suaugusiems vyks sausio 25 - balandžio 22 dienomis (13 savaičių).
 • Profesionalūs dėstytojai iš įvairių šalių 
 • Pamokos vyksta anglų kalba 
 • 2 pamokos per savaitę (pamokos trukmė 1.5val.)
 • Tinkami visiems lygiams
 • Registracija į kursus vykdoma iki sausio 18d.


.

Anglų kalbos kursai kiekvienam lygiui


Klasės suaugusiems skirtos patobulinti anglų kalbos žinias draugiškoje, bet tuo pačiu ir rimtoje atmosferoje. Interaktyvių pamokų metu kurso dalyviai galės praktikuoti savo kalbėjimo jgūdžius, užduoti klausimus instruktoriui bei papildyti profesionalios ir buitinės anglų kalbos žodyną. 

Ar prieš pradedant kursus anglų kalbos žinios būtinos? 

 • Nėra būtina turėti anglų kalbos žinių. Klasės skirtos tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems. 
 • Lygis bus paskiriamas testo metu, po kurio kurso dalyviui atitinkamai parenkama jo lygio grupė. 

Kada?


Kursai suaugusiems vyks sausio 25 - balandžio 22 dienomis (13 savaičių be pertraukos).

 • Registracija pavasario grupei baigiasi sausio 18d. 

Tai 13 savaičių trunkanti mokymo programa. Naujos grupės renkamos du kartus per metus - rugsėjį ir sausį. Jūsų paskaitos vyks vienu iš toliau nurodytu laiku, remiantis diagnostinio testo rezultatais.

 • Pirmasis paskaitų blokas: 17.30-19.00
 • Antrasis paskaitų blokas: 19.15-20.45

Kur?


Užsiėmimai vyksta LCC tarptautiniame universitete, adresu Kretingos g. 36, DeFehr centre, kur Jūs pasinersite į anglų kalbos aplinką. Jei LR vyriausybė uždraus būriuotis grupelėse, tuomet mokymas bus perkeltas į nuotolinę platformą.  

Kursų privalumai mokantis LCC

KVALIFIKUOTI DĖSTYTOJAI

Mokytojai programos metu yra sertifikuoti vietiniai profesionalai.  

Sertifikatas

  Lankę bent 80% pamokų, po kursų gausite sertifikatą indikuojantj jūsų lygj pagal bendrąjj Europietiško modelio standartą.  

UNIVERSITETO BIBLIOTEKA

Prisijungus prie programos ir pateikus prašymą galite gauti bibliotekos kortelę, kuri jums suteiks prieigą prie angliškų knygų, dienraščių, žurnalų ir video įrašų.  

Tarptautinė aplinka

Į LCC tarptautinį universtitetą studentai, darbuotojai ir dėstytojai kasmet atvyksta iš daugiau nei 50-ies pasaulio valstybių.

Kurso dalyvių atsiliepimai


"Asmeniškai man šie anglų kalbos kursai, kurie dėl COVID-19 pandemijos buvo perkelti į internetinę erdvę patinka, tikrai yra geriau nei aš tikėjausi. Visos pamokos ir jų metu pateikiamos užduotys yra labai gerai apgalvotos ir pritaikytos būtent nuotoliniam mokymui. Taigi, dėl to, kad mokymai buvo perkelti į nuotolinį mokymą man jokių problemų nesukėlė."


"Aš labai patenkintas savo anglų kalbos kursų dėstytojos mokymo metodais. Nors mokymas persikėlė į internetinę erdvę, jaučiu, kad man vis lengviau ir lengviau sekasi komunikuoti ir tikrai planuoju mokslus tęsti ir kitą pusmetį."

Vietų skaičius ribotas

13 savaičių trunkantys kursai kainuoja 300 eurų. Sumokėti galima kreditine kortele, grynaisiais pinigais universiteto registratūroje arba atlikus banko pavedimą.

Registruodamiesi galite sumokėti visą sumą iš karto arba mokėti dalimis (150 Eur iki sausio 18 d. ir 150 Eur iki vasario 18 d.). Pasirinkus mokėjimą dalimis prisideda 15 Eur administracinis mokestis.

Kursus planuojama vykdyti LCC tarptautinio universiteto patalpose Klaipėdoje, tačiau dėl COVID-19 situacijos šalyje, mokymas gali būti organizuojamas nuotoliniu būdu. Šis kursų formatas jau buvo išbandytas 2020 m. pavasarį bei rudenį ir sulaukė teigiamų atsiliepimų iš programos dalyvių.

Registruokitės kursams